Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 66% het. * 66% het. = ?

Ahoj.

Mohl by mi prosím někdo říci výsledek:

66% het. * 66% het. = ?
66% het. * 100% het. = ?
100% het. * 100% het. = ?

Děkuji předem všem za vyjádření.

66%het znamena ze teoreticky 2 ze tri zvirat jsou 100% hetera na danou vlohu..takze bud budou hetera 100% nebo zadne! a kdyz to teda budou hetera a uspesne je odchovas tak v potomstvu bude TE0RETICKY 25%zvirat ciste formy na kterou byli rodice "stepitelni" ,25% bude klasickych zvirat(nestepitelnych) a 50% bude klasicky zbarvenych zvirat 100% heter na danou vlohu..0vsem problem je v tom, ze podle fenotypu(vzhledu) nepoznas, ktera zvirata jsou hetera a ktera nejsou a proto se tento podil vrhu/snusky oznacuje jako 66% het..

žádné zvíře nemuže být 66% hetero, ale na 66% hetero( tzn. 66% šance, že je hetero). Pokud se u tohoto zvířete projeví danná genetická vloha, považuje se toto zvíře za 100% heteráče nehledě na to, že bylo na 66% hetero.

špatne si mě pochopil. Pokud u toh zvířete je jistota, že je hetero, tak je 100% hetero. Pokud ta jistota není, tak je třeba na 66%, 50%, atd.. hetero, ale nemůže být 100% hetero, jelikož na 100% nevíš, že je hetero. Záleží na rodičích. Kapišto?
100% hetero- určitě štěpitelné zvíře
66% hetero- na 66% je štěpitelné (pokud zjistíš, že štěpitelné je, je z něho náhle 100% het.)

www.albinosnakes.cz to jistí. Máš to tam podrobně vysvětlené