Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT- určení kytky

Ono to ale s teraristikou souvisí, viz dále:
Tuto kytku jsem dostal před nějakými 12 lety od Petra Voženílka, mám jí rád, i když není nijak extrovně krásná. Jediný co o ní vím, že by měla být údajně z Madagaskaru, a ty uschlý listy visící dolů k ní patří, má tak vypadat, proto je nestříhám.
Teď mě překvapila- vykvetla. Po takovejch letech prvně. Nevím jestli je to tím, že jsem si z domova odnesl do kanceláře, jestli prospěla změna prostředí, světla, nebo že tu v létě pouštím klimatizaci....
Poznáte někdo, co to vlastě pěstuju? Fotky nejsou nic moc, jsou z kompaktu, ale myslím že znalec pozná o co jde.
Nu a teď jdu bojovat s vkládáním obrázků, většinou na poprve neuspěju :-)

[kytka1vg1.jpg]
[http://img210.imageshack.us/img210/7048/kytka2gs4.j pg]
[http://img157.imageshack.us/img157/7647/kytka3yw7.j pg]

Ahoj,
Obávám se že to bude oříšek,stejně jako fíkus který mám od Petra já,prý ho utrh někde u Butantanu....přesto že jsem zahradník,já ani žádný z mých známých nebyl schopen ho identifikovat,takže mu pracovně říkám Ficus voženilii :-D
Až budu mít cestu,stavím se ještě za Vaškem Větvičkou,tak uvidíme....
Vím že jsem Ti nepomoh,ale aspon vidíš že nejsi sám .... :puff:
Navrhuju pracovní název Herba voženilii :i: