Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flavolineata

zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo chováte tuto užovku, mám přes rok v chovu dospělýho samce a nemůžu sehnat samičku. Zajímalo by mě jestli už se někomu podařil odchov, nebo jestli se aspoň někdo o to pokouší, můj samec je bezproblémový. Rád bych také vyzvěděl vlastnosti těchto užovek, neboť moje flavolineata je neuvěřitelně rychlá, má asi 1,5 m a pokud mu nechám trochu prostoru tak hned je pryč, kouše jen tehdy pokud mu sáhnu kolem hlavy, jinak vše řeší rychlým úprkem.

já tedy přesně nevím odkud pochází ta moje, včem myslíš že jsou zajímavější vietnamský? nejsem si jist ale myslím že mají žluté vzory je to tak? já toho samce mám celýho šedýho, ale od půlky těla až k ocasu má krásně lesklou šedou barvu. mě se na něm líbí hlavně ta jeho povaha, jestli ten známý bude mít odchov tak bych to nerad propás.