Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dna

ahoj holky a kluci,nemá tady někdo zkušenosti s onemocněním dna??můj chamík asi 8 měsíců starý má od minulyho týdne fleky na končetinách,nemá to otekly..vždycky má tečku na kloubu a potom takovej delší pásek dál na noze..večer když spí tak to má černy a ve dne takovy šedy..neví někdo co by to mohlo bejt??udělalo se mu to od té doby co mu dávám takovy pršky od veterináře,měl špatně svlečenou pokožku,nemohlo by to byt tím..ten prášek se jmenuje streptonamid..napište všechno co je možny..jinak chameleon žere i pije bez problémů..dík za rady..

no tak to mi je líto..vím jaky to je,můj chamík to měl už od narození něco s ledvinama a už se to bihužel zachránit nedalo..stravou,já myslel že to de jenom z nedostatku minerálů nebo podchlazení..no každopádně taky držím palce!!!!