Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krokodyl na zahrade

pekny den cosi o tom myslite mel bych v planu si vybudovat na zahrade neco s krokodyloma je jak maji zoo australia no vsak vite stev irwin ale my tu nemame podminky na chov krokodylu venku jeste bych to mu neco pristavil na zimu co si o tom myslite a jaky druch ja bych chtel nilskeho muzete prilozit fota vase
DEKUJI ZA ODPOVED

ti psi mi nedaj, ač jsem jinak hlavně voyeur:-))
KVALITNÍ granule mají dost co do sebe a není to jen o pohodlnosti. Vzhledem k tomu, že existuje i poměrně široká řada veterinárních diet, kdy "granule" umožňují nemocnému psovi / kočce fungovat na přijatelné úrovni, rozhodně bych je neprohlašoval za přežitek. Celkem by mě zajímalo, jak bych měl kostmi a masem udržet při životě psa co má v háji ledviny;-) A to ikdyž odhlédnu od toho, že pes nejni čistě masožravec:))

Ale jinak samozřejmě jako všude platí, že ne vždy co je drahé, je nutně i kvalitní. A abych neodbíhal od tématu, moje vlkodavka (65 kg) toho rozhodně sežere víc než krokouš stejné váhy:puff: