Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mandelinka

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli se může štír (Pandinus imperator) krmit mandelinkou bramborovou. Jsem začínající chovatel a nechci nic riskovat. Díky
:-)

Vzhledem ke slusne vysokymu obsahu kantaridinu (mam takovej dojem,ze ten zlutej blivajz co z nich tece je kantaridin) bych to nezkousel. Rozhodne nebudou zrovna chutny...uz jen to zlutocerny zbyrveni dospelejch a cervenocerny mladejch je vystrazny.