Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon

prosim poradte mam ani ne rocniho chameleona nehybe se neotevira oci a neprijima potravu
poradili mi ze mu mam delat 3x za den vlaznou lazen protoze je pry dehydrovany a mam mu davat banan, ale ten mu zalepi pusinku delam to 2 dny a je porad stejny kdo vi prosim vas o rychlou odpoved

To není důvod zakládat opět nové vlákno. To první vlákno jsem smazal, pokud se zadavateli bude zdát, že se tomu problému nikdo nevěnuje a vlákno zapadá v prach zapomění, tak ať ho oživí a nezakládá to samé znovu a znovu. Opět nenapsal nic o podmínkách chovu. Kdyby to trochu rozepsal, možná by někdo ožil a pokusil by se sofistikovaně odpovědět. ]:)