Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta - pes - kočka

Dobrý den,
naše dcera si chce pořídit krajtu. Čteme všude všechno možné, abychom byli připraveni. Ale mám dotaz. Pokud by náhodou ( doufám, že ne) zdrhla, může ublížit kočce, nebo menšímu psovi?
Díky.

Moc Vám děkuji za uklidnění :)) Terko si necháváme dělat na zakázku, přímo pro krajtu. Tak snad nezdrhne. A naše zvířata, pokud jsou naše, tak se navzájem milují. Ptáci s kočkama, kočky a psi atd, není problém. Psi jsou nadšení, když jim dáme čuchnout k Agamě.