Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osvetleni do terarka

Jestlize bych zarizoval terarko pro Phelsumy madagaskariensis o velikosti 50x50x80cm(dxsxv), jake osvetleni a vytapeni do nej:?:
Kdybych tam dal 100W vybojku Mega-Ray neprehralo by se terarko? A mel bych tam dat jeste neco jineho (Tim myslim neco k osvetlene nebo vytapeni?)
Diky za odpovedi:i::i::i:

zařizuji 1,5 m široké,1,8m vysoké a 0,5m hluboké terárium pro agamy kočičinské.Potřebuji to vyhřát asi tak na 28C.Přemýšlím,že na strop bych dala.Light unit glomat od Exo terry je to na dvě 40W zářivky.Jednu bych asi použila od ZooMedu a to Iguana light 5.0 120cm (nebo Reptisun 5.0 60cm?)a druhou nějakou denní.Nebo mi stačí pouze jedna zářivka jen s UVB a na světlo a teplo pak žárovka kolem 60W?Myslíte,že mi to ten prostor vyhřeje a máte nějaké zkušenosti s těmito zářivkami?Nebo si mam dvě stovky připlatit a mít tam radši dvě ty zářivky s UVB plus žárovku??
Potom jsem se ješte chtěla zeptat jestli někdo používáte automatický zvlhčovač vzduchu,anebo jsou to vyhozené peníze?Díky moc za odpověď.