Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba teraria

Zdravím,
chtěl bych si postavit terarium..nevím jestli ze skla,OSB desek,nebo treba predelat starou skříňku..mužete sem prosím dát fotky svých vyráběnych terarii,nejlepe i z nějakým popisem?,Co prestavet tu starou skrin?Je to dobry napad?nebude to brzo vlhnout?

Ja jsem to mel jako prestavenou skrin a bylo to supr zalezi pro jake zvire to budes chtit me to nevlhlo nic s tim nebylo akorat jak had rostl tak to byo furt a furt mensi takze se v tom spatne krmylo ted sem ho prestehoval !!! ja to mel pro hada (mlade boa constrictor) a nemohl jsem si stezovat ...........:puff::puff:

mam jich tu víc(skříní) a chtěl byhc je právě předělat pro ruzný druhy elaphe.velikostně to bude dostačující určo..:-) jsou to skříně o velikosti 100x60x50 (dxhxv).
Yakubu : můžeš mi kdyžtak na mejla nebo sem (možná to bude zajímat i další) napsat jak jsi to udělal?čím jsi natřel vnitřek terarka atd:???díky moc

Hodne mi s tím pomáhal bratr . Mely sme doma starou skrinku na obleceni atd... . Pak sme do ni enchali udelat kolejnice na skla větrani apod ..... vnitrek byl v pohode . udelali jsme tam poličku z dřevotřisky a na tu policku naplacali lepidlo na dlažbu asi 3x nátěr. Pozadí : vzali jsme polystiren a nalepili jsme ho do celeho terarka . na ten jsme taky daliasi 3 - 4 x náter toho lepidla na dlažbu a koupili na to nakou barvu ... udelali poazdi a hotovo. Vetve sme vzali z lesa a pak akorat elektrika . Ale jak sme nechavali prestavet tu skrin u mamky v praci tka anm na to udelali i nohy takze terarko krasne stalo ted uz ho nepouzivam protoze had roste a roste :puff::puff:

S pozdravem Jakub