Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem opheodrys aestivus

cau nevite nekdo zajimalo by me jak zní český název pro tuhle uzovku nasel sem treba užovka zelená, nefritova, hmyzožravá , štíhlá? kterej je správnej jo a nevíte nekdo jak velky je potreba tera pro jednu tuhle uzovku diky....

Nchci chytat za slovicko, ale spravny nazev je pouze a jen odborny, tzn. Opheodrys aestivus. Vim, ptas se na cesky nazev, ale ten muze byt jakykoliv. Dulezity je odb. nazev. Ale kdyz........, snad Uzovka zelena, ....ceske nazvy jsou trochu zavadejici, proto je nutna , neboli dulezita odborna specifikace.