Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaschlé výkaly

Ahoj mám dotaz., koupil jsem si samici chamika,ale po příjezdu domů jsem zjistil. že ma zaschlé ho*no u zadku a nevím jak to zní dostat protože to ma i trochu v sobě? Nějaké projímadlo? Tohle se mi ještš u chamíků nestalo.

Díky moc za info. Jan Vilhelm

vilhikk@seznam.cz

S chamíkem bych v tomhle osobně byl trochu opatrnější. Se zvýšením teploty bych souhlasil, to teď nebude díky počasí problém :). Nemám s chamíky kdovíjaké zkušenosti, ale jsou to stresáci a koupele nebo masáže by jim po psychické stránce nemuseli prospět. Navrhoval bych do zelené části stravy přimíchat vlákninu (jablečnou ze zdravé výživy nebo psylium z lékárny - žádná chemie) nebo ve vláknině obalit hmyzáka a trus by měl projít v pohodě. Nezaručuji výsledek, ale vláknina neublíží. Někdo "používá" i minidávku rostlinného oleje, ale s tím mám nulové zkušenosti.