Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zimování

Zdravím, můžu se zeptat, jak a kde zimujete želvy, když bydlíte v paneláku? Nám vet řekl, že pokud nemáme ta správné podmínky, ať ji raději nezimujeme.

Ahoj, taky bydlím v paneláku a protože se v panelovém sklepě neudrží stálá teplota, zimuji želvu u babičky v rodinném domě. Pokud máš v rodině někoho v domku, tak jedině tam. Slyšela jsem i o zimování želv v zaskleném balkoně nebo v ledničce v boxu na zeleninu, ale zkušenosti s tím nemám.:-)