Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PMB

Zdravim. Mám dotaz: 24.5.08 som sa stal konečne majitelom malej tmavky.:) Donedavna bolo vsetko vporiadku kym jej zrazu neopuchla oblast srdca.:o/ Potkany zozrala 2 a za dva dni ich vyvratila..potom akoby jej to odpuchlo,ale nie uplne.O tyzden sa to iste zopakovalo.Čo s nou može byt? Krmim ju 2malymi potkanmi raz za 6-7dni..Zvliekla sa mi zatial iba raz a koža bola potrhana.Spravanim sa nijak nezmenila aktivna je rovnako. Neviete mi niekto poradit?:-(

Se srdcem to asi s nejvecsi pravdepodobnosti spojitelne nebude. Pravdepodobne se asi bude jednat o jicen na vstupu do zaludku. Kazdopadne jdi k veterinari. Snad by se hodil roentgen, nebo lepsi je sono. Jak pisu, je to asi v oblasti jicnu a s tim neni sranda. Vic asi neporadim.