Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem útěk strašilek

Včera se mi podařilo nezavřít terárko se strašilkama, a dneska ráno jsem zjistil, že jich několik chybí.:-[ Nevíte, jak daleko mohli přes noc utéct a kde by teď mohli být? Mám druh aretaon asperrimus.

chichi, me jednou zdrhly ctyri dospely eurycanthy... Prvni chytil tatka, ackoliv biolog, malem dostal infarkt, kdyz se po nem samecek ohnal trnama na stehnech:-), byl u kvetinace. Dve byly v knihovne bezprostredne pod terarkem a posledni ctvrta, zrejme nejcipernejsi samicka na prehozu u kresla... Dobre se jejich misto, kde se zdrzujou, poznava podle bobku... Dej vedet jak jsi dopad;-)