Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán spí ve vodě

Zdravím chtěl bych se zeptat zda má někdo skušenost že mu spí leguán ve vodě mě to nikdy nedělal a ted si lehne pod vodu a klidně tam spí bojím se že se utopí a tak ho dám zase ven.Jak dlouho dokáže leguán být pod vodou ? tady jsem to nikde nenašel ani na netu tak se chci zeptat vás.

Mám úplně ten stejnej problém! Dneska moje leguánka spí pod vodou v bazénku bez mála už CELEJ DEN.. tak se pořád strachuju a musím ji pořád kontrolovat, jestli se už náhodou neutopila. Jen otevře očka, když ji pohladím, abych zjistila jestli dýchá a spí zase dál...Na noc jí tu vodu budu muset raději vypustit.