Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Určení poddruhu B.c.

[http://img524.imageshack.us/img524/8121/img0332lq8. jpg]

Tak ak to vyslo tak som rad a to je moj kamil.Odbornikov ktorych tu je urcite dost by som tad poprosil a sa to vobec da skusit odhadnut druh aj ked to asi bude na 90% constristor mix ale predsa.Dakujem .Ak sa obrazok zobrazi tak poslem aj iny mozno lepsi pre posudenie toto je taka skuska.
Změna předmětu, původně: pre chovatelov (knoxville) (knoxville)

Mas pravdu velke nemam ba mozno ziadne.Ja nie som chovatel skor len ten vlastnik hada.Mam ho lebo sa mi velmi paci staram sa o neho myslim dobre ,snazim sa mu vytvoritdobre podmienky pretoze asi nebude s tych najmensich tak nech sa netlaci ale ozaj nemam ziadne chovatelske umysly to viem ze by sa tomu clovek musel venovat na inej urovni tak ak som velmi prestrelil tak sa vsetkym co ich to urazilo ospravedlnujem.

Nemusis se omlouvat a myslim, ze to nikoho neurazilo. Jenom, nez hodis do eteru nejaky dotaz, dej do hledani to, co hledas. Kdyz to "neco" najde, prostuduj to a pak se ptej. To neber jako vycitku, ale jako doporuceni. Taky sem chovatel dlouhou dobu a taky se ptam na nejake veci, ale nejdriv si to skusim vyhledat a pak...... At se hadovi dari.