Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos želv

Dobrý den,potřeboval bych radu,mám dvě želvy mapové.Potřeboval bych vědět,kdy je čas odnést želvy domů,aby nenastydli,nebo aby nebyli nějak nemocné.Děkuji:-):-|

už jsem je dal domu nechci nic podcenit,je jim letos o vánocích rok.ale zdají se mi,že jsou nějaké zpomalené.vždy byli živé až moc a tet jedna často polehává na dně a plavou tak zpomaleně také se jim moc ani nechce žrát.mohlo by to být přenosem z jezírka do akvaterárka??ani kuřecí maso nechtěli jen si každá dala žížalu.počkám,snad je to tím přenosem z venku domů.možná cítí zimu tak se připravují na zimování je to možné??uvidíme snad to bude ok
je super že je s kým si o želvách pokecat:-):-);-)