Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eublepharis macularius

Dobry den,
nepatrim mezi zkusene chovatele, gekona nocniho jsem si poridila teprve pred par dny, proto bych se chtela zeptat tech, kteri s chovem tohoto zviratka uz nejake zkusenosti maji, cim muze byt zpusobeno to, ze gekonek pri prochazce po terariu ji kaminky. myslim si, ze se tim vnitrne cisti, ale nemohl by to byt treba nedostatek nejakych vitaminu? (v mem oblibenem zverimexu zrovna vitaminy pro gekony nemeli na skladu, proto mu je koupim az pristi tyden).
kdo vi, at, prosim, poradi ;)

Zdravím, ano chybí mu vitamíny a hlavně minerální látky. Postačí pokud si koupíte roboran pro exoty mají ho v lékárně i zverimexecgh a namícháte jej 1:1 s drcenými vaječnými skořápkami. Také bych kamínky vyměnil za říční praný písek