Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vetranie v teráriu

Chcem sa opýtať, či je problém, ak mám v teráriu z OSB dosiek vetracie otvory v oboch bočných stenách... a či mám urobiť vetranie aj vo vrchnej časti terária... robil mi ho totiž jeden známy a trochu sme sa nepochopili, preto je tam jedno vetranie ,,naviac".... vopred ďakujem za odpovede :-[

Ahoj. Taky jsem si udělal velké terárium z OSB desek a větrání mám dělané tak že jsem na pravé straně v dolní rohu udělal otvor který jsem překryl takovou mřížkou a na protější straně ale v horním rohu jakoby na stropu jsem udělal to samý, je poznat že vzduch správně proudí a terárium se nezapaří a výměna vzduchu je dobrá... Je více možností jak udělat větrání v teráriu, víceméně záleží jakou metodu si zvolíš...

Není ani těžké o tom něco najít na internetu...A z fyziky ses taky něco naučil, teplý vzduch stoupá..:-D