Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhrevný kabel

Dobrý deň, neviete náhodou o nejakej firme ktorá predáva výhrevné káble na Slovensku, príp. Českej, ktorá ich dokáže zaslať na slovensko? neviem či by som to mal zaradiť do inzercie, ale ak ho má niekto na predaj, tak mam záujem:-D:-[ ďakujem!

Adresa je nyní www.topnekameny.com
Na Slovensko posíláme, musím ale upozornit, že poštovné je bohužel nyní za malý balíček na dobírku kolem 450,- Kč. Vyplatí se tedy, když se domluví více teraristů a množstevní sleva je pak velice zajímavá. Více na mailu : kocian.m@tiscali.cz