Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zákaz chovu nad 1m

Čau všichni ...doufám že už ste to tady neprobírali (dlouho sem tu nebyl),ale mám takovej dotaz,,,Slyšel to nškde tat´ka,ale nechce se mi tomu moc věřit,že prý Evropská unie chystá zákon,že bude zakázán chov hadů nad 1 metr,ale příjde mi to jako blbost...Tak se ptám vás jestli jste někdo o tom něco neslyšel?předem dík..;-)

Omfg! To si z tebe nejspíše někdo vystřelil protože jsem zvědavý co bychom jako chovatelé chovali:?: Možná slepáky a slepany, tohle prostě nemůžou zakázat a i kdyby popravdě bych se raději odstěhoval se svými mazlíčky na ukrajinu nebo kdekoli jinde než takovou sprosťárnu trpět... Je pravda že E.U se snažila vymyslet tolik zhovadilostí ale díkybohu jim to neprošlo...
Například chtěli zakázat chov želv, potom ještěry atd ale já mám na to svůj názor.Díky chovatelům jako jsme my a jiní udržujeme populaci ohrožených druhů zvířat na světě když už se tak káci pralesy...
Pamatuju velký požár na madagaskaru kdy lehlo popelem cca 60 -70% pevniny a potom takoví chovatelé druhů z madagaskaru se jim náramně hodili...Takže tomu nevěřím...