Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem JEŠTĚRKOVEC

DOBRÝ DEN,JENOM MÁM TAKOVÝ DROBNÝ DOTAZ.MÁM UŽ MÁLO PROSTORU A CHTĚL BYCH
DÁT K SOBĚ GEKONČÍKA NOČNÍHO A JEŠTĚRKOVCE ČTYŘPRUHÉHO,MYSLÍTE ŽE SE
NEPOPEROU.

Zdravím!
Tato kombinace druhů je naprosto nevhodná:
-Ještěrkovec i gekončík se budou navzájem napadat a působit si tím stres.Nemlouvě o ůhynu jednoho z nich:-|Takže odpověď zní:Ne!Nedávat k sobě!
Navíc když mám málo prostoru proč si pořízuji další zvíře?