Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno pomoc

Cau chci se zeptat jestli by mohla byt pimbura a nebo krajta mrizkovana v tera 150-120-200 a kolik se dorusta krajtaa kobercova prosim poslete nake foto kobercovek.Diky za odpoved.

Co takhle dotaz nějak smysluplně nazvat? Navíc stačí použít tlačítko hledat a všechno tady najdeš. (knoxville)

No pro pimburu udelej minimalne 150x100x100-150cm. Mensi bych urcite nedelal. No normal mrizka by v tom puvodnim, co jsi napsal vydrzela tak do 3-3,5m, coz by bylo zhruba do 2-3let, pak by to chtelo vetsi. Tak hadu je dost, tak vybirej;-) Jinak fotky kobercovek najdes ve vlaknu "Hroznysi a krajty-pochlubte se"