Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nikdy nepochopení

Ahoj, taky máte v rodině takové "boje" za prosazení svého způsobu života se zvířaty? Já už boj tedy dááávno vzdala, ale kecy poslouchám neustále, když jsem u našich bydlela bylo to " až se odstěhuješ pořiď si třeba ZOO" dááávno jsem odstěhovaná a teror nepřestává........přesto, že to již z větší části ignoruji a nekomentuji, uvnitř jsem toho stále plná.......dvacet let...a ještě si nezvykli, že jinak žít zkrátka nechci......marně jim vysvětluji, že nepiju, nekouřím, nefetuju.....prostě jsem cvok a sobec! Máte to taky tak?? No vy chlapi s tím asi budete raz dva vyřízení:-D

Tak to mě v tom rodiče podporují ;-) Když sem dostal svýho prvního hada (korálovku sedlatou),tak trochu šíleli,ale časem se to zpravilo a ted když nejsem doma třeba 2 tejdny,tak mamka nebo babička se mi o to tady staraj a hlavně se jim strašně líbí ještěři,konkrétně Agama,hady moc nemusí:-D

Me tata rika ze az se jedou vratim ze skoly tak agama nebude a ani gekoni, ze takovej hnus doma nechce ale on je ani nevidel a tj mam doma 3mesice:( ze me je proste vyhodi nebo vyhodi me z domu aj s nema:( ale moje mala segra trileta je miluje, kdyz sem byla na dovci chodila jim poctive rozinat a zhasinat, rosit a vykladat si s nema:( nvm co jim na tom vadi, jetse me rekli ze v 18letech sem si zmyslela takovou "hnusarnu" :.(:.(:.(]:( ale teraristika je krasny konicek:.(

Heh, mno já dostal první rybičky cca ve 4-řech letech a od té doby donedávna jen rozšiřuju (přes všechny obory teraristiky) :-D Momentálně mám stagnační období pro nedostatek času, ale počítám že do roka se zas začnu rozšiřovat :)