Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Patrové terárium

Má někdo zkušenost s dvou nebo vícepatrovým teráriem?
Mám v bytě nepravidelný výklenek, kam budu chtít dát skřínku na míru ale rozměrově je menší, než bych si třeba pro Epicrates cenchria cenchria představoval. Tak mě napadlo udělat tam dvě patra, a tak vlastně rozšířit životní prostor.
Má s tím někdo zkušenost, nebo je to blbost?

Nějakou, fotku, náčrtek, či nákres jak to technicky řešit by nebyl?
Ta uzavíratelnost jednotlivých pater mě už taky napadla, ale chtěl bych to nějak esteticky a elegantně řešit. Bude to v místě "přístupném laické veřejnosti" a tak bych chtěl toto terárko trochu reprezentativní :-)