Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno T.hermanni-slunění v neobvyklém stylu

Dobrý den,
Dnes jsem při čistění a a kontrole terárií,vypozoraval docela jednu zvláštní věc-samec T.hermnni se nahřival se zataženými končetinami a hlavou na bok a měl zavřené oči.Většinou se vyhřívá roztažený,toto u něj bylo zcela nezvyklé.Je toto normální nebo mám letět na veterinu?
Děkuji moc za každou odpověď:puff:

Naše želvy se sluní v různých pozicích. A čím krkolomější, tím lepší. Třeba s krunýřem nakloněným o 45° a více, s hlavou vytaženou a vklíněnou mezi větve, hlavou dolů, hlavou nahoru, celé odněkud (z kamene, z větve) visící apod. apod... Každopádně čím divnější a od pohledu nepohodlnější pozice, tím spokojenější želva. :-D Takže bych si s tím starosti určitě nedělala (samozřejmě pokud normálně žere atd.). :-)

moje stepnicka se vyhriva zas nohama vzhuru tak ze hlavu ma dole docela skrivenou mimo opalovaci kamen a zadni cast tela na kameni.opravdu pozoruhodne,kdyz sem to videla nejprve sem si myslela ze je po ni a ma zlomeny vaz,ale ona potvurka tak jenom odpocivala!