Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka obojkova

dobrý den mám takový malý problem a newim co s tím asi před 2 mesicema sem odchytl par členů romské populace jak si hazeli s vajičkama a jedno se mi povedlo zahranit a asi pred 2tydnama se mi vylíhla užovka a newim kam sni jestli jí pusti(jestli se stihne zazimovat) a nebo si jí nechat do léta příštího roku.předem dekuji za rady

OK a pánové upřímná omluva že to vypadalo že si z vás dělám dobrý den:-( ale poradnu sleduji a u vas bych si to nedovolil na ifaune možná ale myslim že tady je tto udržovaný a melo by být i dal a ani se nedivim adminum že jsou pak nevrlí a nechtějí odpovídat na stejný otazky jenž se neustale opakují:-):-) takže mockrat dekuji