Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stránkování jednotlivých vláken

Zdravicko,
Chtel jsem navazat na navrh, ktery zde jiz nekolikrat padnul:) A to pouzit v diskuzi strankovani.(Kazde vlakno by bylo rozdeleno napr na 10 prispevku a prepinalo by se mezi jednotlivyma strankama...
Mam dojem, ze jsme se zatim nedockali odpovedi od vyvojaru.
Takze panove, diky za odpoved:)

Zdarec,co by se stránkováním vyřešilo? Současný stav mi maximálně vyhovuje, je pro mě snazší točit kolečkem na myši, než překlikávat stránky, které se stejně musí načíst. Pokud máš problémy s dlouhým načítáním, máš za každým názvem vlákna položky "dnes" a "nový", kde se ti po kliknutí zobrazí původní dotaz a poslední na něj navazující příspěvky, není třeba čekat na načítání celého vlákna. Toť pohled počítačového analfabeta.;-)

mas pravdu, funkce dnes a novy je sikovna, ale neni to uplny standart a nejak jsem si nezvykl na jeji pouzivani. Kdyby se dala stranka delit na XX prispevku, jeji nacitani by se urychlilo a ja bych nemusel cekat az mi najede cela stranka a mohl bych si prubezne procitat celou diskuzi:)
Fce dnes a novy dle mne predpoklada kazdodenni navstevu a sledovani teraporadny, coz neni v lidskych silach kazdeho cloveka:)

No možná to je otrávné, ale myslím že třeba ve vláknech pochlubte se se cca po stém příspěvku zakládá stejně nové ...
A je v tom guláš že musí být vlákno na stejné téma založeno X krát, já bych to stránkování navrhl jen do sekce Pochlubte se ;-) Ať kvůli Hroznýši a krajty nemusí být deset vláken.
toť jen můj návrh