Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradna měla v pondělí dva roky

Tak jsem to úplně zasklil. Práce hromada, člověk neví kam skočit dřív, a tak si ani nevšimne, jaký že to významný den uplynul. V pondělí, 15.9. to byly dva roky, kdy byl na tuto poradnu položen první, smysluplný a teraristiky se týkající dotaz.
Tož nám všem tedy gratuluji, modům přeji sílu a pevné zdraví (i nervy) a vývojovému týmu duševní svěžest. A také doufám, že se v tom třetím roce poradny dočkáme nového enginu a s tím související zvýšení komfortu služeb a funkcí poradny.

S úctou Jirka

PS: v současné době má teraporadna cca 1600 registrovaných uživatelů, počet přístupů je někde kolem 9000 jedinečných adres týdně.

Priznam se, ze stari poradny take nesleduji, gratuluju ke krasnemu poctu registrovanych, super poctu jedinecnych IP adres tydne:)A vubec, myslim, ze se Vam povedlo rozjet jedinecny projekt ktery pomohl a pomaha kazdemu z nas:)
Takze- Diky vsem aktivne zucastnenym za to ze tu poradna je:)

Vše nej nej nej naší milé poradně:) určitě nejsem jediná kdo je za něco takového, jako je tera.poradna.net velice vděčný, pomáhá nám při řešení problémů s našimi miláčky a dává nám i místo na "pokec" :) byl to prostě skvělý nápad a doufám, že tady s nami bude naše poradna ještě hoooodně dlouho;-);-);-)

Gratuluji tera poradně k výročí a díky,že sem píší lidi jako je Melda,Krokodýl,Anakonda a jiní,kteří dovedou lidem poradit,protože zkušeností mají na rozdávání a jsou to tělem i duší milovníci tohoto krásného koníčka. Ještě jednou díky a ať se teraporadně daří a všem kdo ji mají rádi.:beer: