Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zabezpeceni terarka

Hojky, tak po 3meisicich zacinam resit zasadni otazku...mam agamaka vousateho, sam si terko neotevre, ale moje mala segra-3roky, mu dnes otevrela jak sem mu napoustela bedynku na koupani, proto se bojim ze by se tohle mohlo opakovat...vylez ven az na kreslo...jak mam zabezpecit terarko pred malou?videla sem naky prispevky o dratku ve tvaru Z ale jaksi nvm jak to vypada...mohli ybste mi pomoct, dat sem fotky bo tak? dekuju...a kdyby to slo tak se daj koupit zamky na terarium? za kolik a kde???? dekuju mockrat za rady...

ju dekuju:) ona ma Minionka moc rada porad ho chche hladit tak se bojim ze mu otevre...byl to pro me sok, donesu si krabicic s vodou a rikat: lasecko pod pujdem se kupkat... a v tom zustanu hledet, milacek na kresle, terko otevrene, segra radsi zdrhla:D...nastesti sem ho chytla, minule mi zdrhnul za stul, to bylo horsi...to uz nebylo "milacku", ale " vylez ty hajzliku nebo uvidis:-D:-D:-D, sak pocky az te chytnu..."