Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastydnuté krajty

Byl jsem pár dní mimo domov, hadíci byli nažraní, světla mám na spínací hodiny, topení v podlazepod dlažbou. Bydlíme v kamenném baráku, nevím důvod, ale kabel v podlaze přestal fungovata nastydli mi regiusky. Přestěhoval jsem je do jinejch terárek, zvýšil jsem teplotu. Můžu udělat něco víc? Drží hlavy nahoře, občas vyfouknou, ale jsou docela vitální.

Nového je jen samé skvělé zprávy: 1, bakteriologie neobjevila nic moc, 2, virologické vyšetření všech 10ti vzorků negativní, hadíci se všichni dostávají zpět do formy a mimo jedné curtusky breitensteinky- jde do svleku jsou už všichni nacpaní k prasknutí, jediná blbá zpráva je to že nikdo neví z čeho to bylo! Klinické příznaky všechny jako u OPMV, po podávání vit. C,B docela masivní zlepšení. Jsem z toho jelen a nejen já.Hodně jsou teď naložené ve vodě, roztoče nemají, ale preventivně jsem použil frontline, z vody jim kolikrát vyčuhují pouze hlavy, ještě pořád trochu vztyčené a vydrží tam celý den. Já ale doufám že když dostali apetit tak se to postupně upraví.