Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán zelený chci druhého

Ahoj mám leguána asi rok a půl má 90 cm .Terárko má 180*150*80 a chci si koupit druhého k němu ale nevím jestli e bude snášet dobře s Oskarem aby mu Oskar neco neudělal nebo tak vzivotě nevidel leguána za tu dobu co ho mám co doporučíte je to kluk ! A jak velkého bych měl k němu pořídit mlade nebo vetsího ci dospěléhjo díyk moc!

loading...

Záleží na tvých možnostech, dřív než budeš mít připravené druhé terárium, bych do dalšího nešel. Záleží na jedinci, můžou se snášet, ale taky nemusí. Když se do sebe pustí, není to žádná sranda, proto je chov dvou leguánů v jednim terárieu velký risk. Co se velikosti a pohlaví týče, tak nejlépe sehnat podobně velkou samičku, ale ani tak se snášet nemusí.