Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nádoby na chov hlodavců

Zdravím, jelikož plánuji rozjet chov myší a potkanů ke krmným účelům pro své hady, řeším momentálně otázku v čem je chovat? V plastových nádobách nebo v malých skleněných akvárkách? Za jakoukoliv radu předem díky.

Dobrý den, co zkusit třeba nějaké prodejce přepravek na pečivo? u kombinaci takovéto přepravky a síta jako u fotografií výše by se dalo vytvořit poměrně snadno takové zařízení, já chovám myši a mám je jednak v akváriích a v plastových bednách na maltu , obsah 70 litrů a cena bedny kolem 200 ,- kč