Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem písek a dezinfekce

Ahoj, vím, že jsem to tu už někdy četl, ale nemůžu to za boha najít. Chtěl bych se zeptat jak vyčistit písek od nečistot z venku. Napadlo mě dat ho do trouby a vykoupat v hypemanganu...Díky za radu. BBTW brzy snad budu mít něco do rubriky terária -pochlubte se:-D

A jakých breberek? Melda to napsal dobře. Já ho nejdřív proseju od té úplně prachové složky, vodou pořádně properu a nechám pořádně proschnout. Mírně prohřátou troubou si pomáhám jenom když potřebuju urychlit vyschnutí. Ale v žádném případě nepřepaluju při vyšší teplotě, aby nesmrděl po spalinách!