Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem P.ret. - superdwarf

Zdravím vespolek.Chová prosím někdo tyto krajty?
Rád bych si je pořídil do chovu a tak sháním veškeré dostupné info o jejich chovu od chovatelů.Pokud je někdo máte ,písněte mi např. do soukromé pošty.
Díky.

Jsem se díval na tránky Filaretic a tam ten chlapík chová asi tak 3 metrové mřížky v plastovém boxu o velikosti tak 80x45x25 cm.Což mi přijde málo ale asi snad ví co dělá........:-?
Já jen z toho usuzuji že by pro superdwarfa stačilo terárko 80 x 45 x 60 až až.....Co myslíte....?