Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Morče pro hada

Měl bych takový dotaz dostal jsem morče a nejsem jsi moc jist zda-li je to zrovna vhodná potrava pro krajtu kobercovou.Krajta je stará necelý rok a měří 155cm a morče je mládě .Nevím kde ale někde jsem četl že morčata hadi plně nestráví tak že se jim nesmý dávat.Mohu Vás tedy poprosit o radu

Vše podstatné tu již bylo řečeno a taky kupa nepodstatného, takže vlákno zamykám. (Aurifer)

nic proti morciatkam, akoze dobra potrava . . . ale skutocne na nich nevidim nic mileho, hnusne velke zlte zuby, furt to serie, ked to zomiera tak to krici jak sialene (ne jak potkany) a este maju take divne meno, sak co to je za zviera ze morske prasa preboha ::) to je moj uhol pohladu, ale tak kazdy ma pravo mat vlastny nazor, ale nebudem niekomu nadavat za to ze sa mazna s morciatkami a krmi ich mrkvou alebo co to zerie, je to jeho vec. . . ale takato predpojatost voci niecomu tak dokonalemu a sofistikovanemu ako je had no neviem . . pouvazuj o tom... BTW asi pred par dnami som krmil takymy tyzdnovimi maciatkami to by sa ti pacilo 8-) ale nedoporucujem . . hadik mal potom nejake moc riedke vykaly a aj to mal nejak moc rychlo stravene. . . .

Nic proti tobě , ale ty asi chovas hady a mas na to svuj nazor , ale pripada mi nefer ze nekdo prijde do zverimexu a ukaze si na nejake zviratko , prodavac mu ho da a on ho muze dat i hadovi predstav si ze by se hadi krmili lidmi a ze by si na tebe nekdo ukazal a ty byses musel nechat sezrat hadem to mne pryde dost hnusny at se hadi krmi treba jinejma hadama ja vim ze to vyhovuje spis nam co chovaji morcatka ale aspon by to bylo vis fer kdyz had zere maso ale morcatka ne ja nevim je to sice jen muj nazor ale.......