Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš

Zdravim.
Mám problém v květnu jsem si pořídil hroznýše teď mu bude rok a od té doby co ho mám odmítá žrát už sem vystřídal všechny možné druhy potravy. Prostředí co do teploty a vlhkosti je také tak jak se píše ale prostě žrát nebude a nebude.:-/

zadne "odcervovadlo" nezlepsi stav zvirete, pokut toto neni nakazeno "cervy". Nezapominejte, ze kazde antiparazitikum je vlastne jed, se kterym se musi vyporadat i plazi ledviny a jatra. Odcervit - ano, ale az pote, co se v trusu zjisti pritomnost konkretnich parazitu. Dle toho se take urci nejvhodnejsi pripravek na konkretni parazity.