Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kousáva korálovka

Zdravim,na poslední burze v aldisu jsem si koupil mládě (0,1) Lampropeltis getula californiae. Dříve jsem měl B. constrictor a P.regius. Ted jsem trochu zmatený z nové "tkaničky". Když se ji dotknu, staví se do obraného postavení a rozkmitá ocas. Zajímají mě Vaše zkušenosti s takovýmto chováním mládat a rada jak postupovat aby strach ztratila. Předpokládám že má strach stejně jako třeba mládata gekončíků,která se půl roku schovávají a pak teprve jso uv teráriu videt. NEvim jestli ji mam nechat nebo zvykat na manipulaci. Díky

Mně toto také dělala má gutata kousala měla 30cm když kousla tak sem to ani necitil.Choval jsem si ji vzdy v terariu,az přestala trochu kousat asi ve 40cm tak jsem ji zase začal brát ven.Ted ji mam asi půl roku a je v klydu ma 50 cm skus to taky.Jake pro ni máš terárium.8-)