Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium

Ahojky, zařízujeme nové terárium pro agamy kočinčinské a chtěla bych se zeptat,
co by se mohlo dát do vody (kromě kamenů) co nebude plavat a agamy by to mohly mít jako odpočinkové místo. Hladina bude vysoká cca 20cm.
Díky za odpovědi.

Zdravím,

určitě bych vodní sloupec dělal stupňovitě a ne rovnou 20 cm, uvědom si, že se agama ve vodě i svléká - především hlavu a k tomu potřebuje i mělčí vodu. Jinak na hladinu bych toho ani moc nedával, zbytečné nebezpečí poranění, raději bych vedl nad vodní hladinou nějakou větev, na které by mohli posedávat a rovnou hupsat i do vody. Toť můj názor. Hezký den ;-)