Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PU pěna a písek

Zdravím, dělám si pozadí do terária. A chtěl bych udělat kombinaci kůry a písku. Kůru už mám nalepenou a zbylé prostory bych chtěl vyplnit PU pěnou a na to nalepit písek. Udrží PU pěna vmáčknutý písek a nebude to pro hady jedovaté? Kdyžtak za jiný nápad a radu předem děkuji.

Ahoj,budu dělat terkko pro agamy a chtěla jsem se zeptat,jestli z te PUpěny jdou udělat odpočívadla - nebo jak to nazvat.Myslím to tak aby neudělala odpočívadlo a ono mi spadlo.Je tedy asi lepší terárko postříkat v leže,co?Nebo mi bude stačit klidně na stojato s tím,že budu postupně dávat vrstvy?

Tak jsem už konečně něco spáchal ...Jen mám dotaz : Udělal jsem to z té PU pěny a potřel lepidlem Duvilax BD-20,zajímá mě po jaké době můžu nastěhovat nájemníka (nemám s pěnou žádnou zkušenost) a zda už to mohu nechat tak,aby to bylo ale nezávadné ?!MOc díky ,,pak hodím foto