Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lepidlo

:-)Ahojky.
mám doma starší akvárko ve kterém jsem měla pískomila mongolského no a on rozškrabal ty rohy jak jsou zalepený lepidlem. Chtěla bych se zeptat jestli nevíte o nějakém lepidlu co by to dobře zalepilo. Jestli by to šlo tak bych ho klidně koupila po internetu jestli víte o nějaké prodejně co ho po netu prodává tak mi to taky písněte . Ale klidně ho koupím někde jinde.:-)
Moc vám předem děkuju:!:

No tak to bude lepší silikon na akvaria, tak nějak se to jsmenuje, ale nevim jak moc se ti to podaři utěsnit to budeš muset vyzkoušet a jak velke je to akva? Čim větši tak je tam větši tlak a chce to pořadněji zalepit, aby se ti nestalo, že ti to třeba v noci cele vyteče.

Akvárium, nové od profíka, v těhle rozměrech pořídíš na cca 500,-. Pravda, když se ho budeš sama snažit utěsnit, ušetříš nějakou tu korunu, ale zase budeš mít v podvědomí riziko vyplavení sousedky. Tož je na tobě, čemu dáš přednost.
Do stávajícího můžeš opět pořídit nějaké to suchozemské zvíře.

Myslím že tím nechtěl říct že jsi kopito,ale že by bylo lepší koupit nové akvárko..,;-)U takhle velkého akva. bych taky dal přednost koupí nového,než to lepit...Co sem viděl akva. silikon v hornbachu tak mám dojem že stal kolem 200kč,použiješ ho jen trochu a zbytek můžeš pak vyhodit,zbytečně vyhozený háky...:-)