Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík africký a chameleon jemenský

Nazdar lidi stala se mi taková věc. Dostal jsem k narozkám od babi chameleona jemenského a co se nestalo, rodiče mi koupili gekončíka afrického. A protože jsem začátečník, napadlo mě že bych je mohl zkusit dát k sobě do společeného terárka. Já vim- NEDĚLEJ TO, NEDĚLEJ! To mi všichni říkali ale já je k sobě dal. No nejdřív se chameleon vyšplhal až do koruny větviček a maskoval se, ale gekončík po něm šel.(Oboum je prý asi tak 1 měsíc) A oni se najednou střetli a gekon utííkal se schovat, ale chameleon získal odvahu a pomalu se doplazil za nim. Už jsem se chystal ho vyndat a dát do krabičky, když najednou jsem viděl že se jaz¨íčkem olizovali. Teď spolu přimáčklý právě spí na topnym kameni a vypadá to že se maj rádi. No je to možný???? Jsem z toho fakticky paf :-p

Honzo, Barbarko, Žirafo, nebo pod jakým nickem se ještě hodláš přihlásit. Takový rádoby žert, co jsi předvedl na inzerci, příště už bez varování ohodnotím nejen smazáním, ale rovnou zablokováním IP adresy. Takže pokud zde chceš nadále přispívat, uvažuj nad tím, co odešleš.