Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Evidence chovu

Zdravím,
Zajímalo by mně zda jsi vedete evidenci svého chovu.Popř.v jaké formě?Zda v formě elektronické nebo si všechny údaje zapisujete na papír?

já protože momentálně řeším nějaké potíže, tak se mi osvědčilo zapisovat si denně váhu apod. do diáře v mobilu. Mám to ve zvyku z práce a pak to časem vše přepisuji do Darlinx a průběžně ukládám, abych předešel ztrátě dat. Takže můj mobil dnes např.říká 958gramů, čekanka, koupel a bílé hrudky v moči.
:)