Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem třes agamy jako křeče

Vypadá to jako by měla křeče v končetinách ????
Agamka má 19 cm ,byla v pohodě jedla cvrčky posypané Nutrimixem ,čínské zelí nyní druhýden trhá končetinama dokonce ležela na zádech a vypadala jako by měla křeče.Mohu poslat foto terarka jestli je v pořádku dík

doplněny údaje z uzamčeného vlákna na stejné téma (carlos);-)

Už se dříve psalo (citace-peterveter):Nutrimix obsahuje málo vápniku (ten je najdoležitejší pri rychlom raste najme pri jemenákoch) a zle drží na krmnom hmyze .Preto ak ho už nechcete vyhodit tak miešat s Plastinom ,Roboran , Reptivite .
Nevím kolik Nutrimix obsahuje vit. D, ale může se jednat o předávkování tímto vit.