Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem úhyn agamy kočičinské

Dobrý den. Měli jsme dvě agamy, samečka a samičku, bohužel se nám stalo, že samička nám uhynula, ti dva byli spolu dlouho a hodně na sebe zvyklí, a já někdě na webu četla, že se nám může stát, že nám umře i sameček, protože bude tesknit. je to možné? Určitě chceme koupit samičku novou, měli jsme v plánu mit samičky 2, vzhledem k tomu, že máme velké terárium, ale bouhužel jsou všude jen mláďata a my bysme potřebovali samičku minimálně 2letou. Netušíte kde bysme ji mohli sehnat? Díky za odpověď.
[mod]Změna kategorie, původně: Obojživelníci (Melda)[/mod]

Zdravím, já bych se toho moc nebál, mi když umřel samec, tak samice hodně tesknila, hledala, stále překopávala i nějakou dobu nejedla, ale po týdnu se vše spravilo. Někomu se to možná zdá divné, ale opravdu bude chvíli partnera hledat, proto brzy pořiď náhradu, jelikož začne v teráriu po čase sama dělat neplechu, i když máš samce a to bývají ťunťové, ale ty půdy u nich neuhasíš a chutě mají!