Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hybernce nebo tesne pred smrti???

prenasela jsem mych 13 zelv z jezirka domu do akvaria a 3 zelvuchy byli jak strnule-vysela jim hlava i koncetiny a nejevili znamky zivota,po mem uleku jsem je dala do teple vody zacali se probirat,ted jsou uz tak mesic doma zcela v poho.jo a jeste meli taky uplne zakalene oci,jinak v jezirku kde byli vlete byli cili dost tak nevim jesli nezacinali hybernaci nebo jesli tim podchlazenim zrovna neumirali.poradte kdo ma takovou zkusenost diky

taky jsem si to myslela.ta hybernace mi nak nesla do hlavy.ted me vlastne napadlo ze jsem je dala do akvarka kde byla celkem studena voda,byla primo ze studny,tobyla urcite ta chyba ne?protoze kdyz jsem je tam prenasela tak byli uplne v poradku.asi mozna dostali sok s te studene vody a malem se utopili.si myslim teda.ale myslim si ze ta tepla voda zas taky byla asi sok pro ne, ale urcite jim mozna zachranila zivot zpetne mou blbosti,co myslite...