Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odcerveni

veterinarka mi dala na odcerveni prasek ktery je na cerviky pro kocky,je to bezny postup nebo jsou leky na odcerveni dostupne i jinde nez primoí u veterinare?ma to byt pro zelvy stepni,zelenavou a vodni nadhernou diky poradte

[avatar]
je nebezpecne pro zelvy vseobecne pokud nejsou delsi dobu odcervene?myslim tim treba rok nebo tak.melo by se aspon preventivne odcervit i kdyz nevim jesli vubec naky cervy ma?

Dotaz přesunut. KHor

Nebezpečné je pouze masívní napadení. Jakýkoliv léčebný zásah (i odčervení)by se měl dělat na základě vyšetření. V tomto případě vyšetření trusu.