Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C.Hortulanus-1.krmeni

Zdar!Mam dvojmesacne mlada.Po prvom zvleku holatko odmietal.Tak som skusil hladovku(ktora trvala napokon 5 tyzdnov)-nechcel som ho stresovat umelym krmenim.Ale potom sa chytil sam a teraz je ako kyselina-zozral by aj klince(hrebiky).Zanecha tato hladovka na jeho velkosti v dospelosti nejake negativne stopy?V piatok mal presne dva mesiace a meria nieco malinko cez 50cm.A v akom veku dosiahnu dlzku 1,8m?
DIK!

Zanecha tato hladovka na jeho velkosti v dospelosti nejake negativne stopy?

-nezanechá
Je trošku menší(mě se zhruba v této velikosti rodí), ale pokud se už rozežral, myslím že to brzo dožene. A tu délku dosáhne podle podmínek/žrádla atd. zhruba v 3-5 letech.