Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ještěři

Ahoj, tak můj nejnovější přírůstek Charlie ( regiuska ) kterému doma říkají Karel se má moc dobře, v terárku je myslim spokojenej a za chvilku zkusíme první papání, hned napíšu jak to dopadlo, PHYTONE mám Tě pozdravovat :)) Na novo ovšem přemýšlíme o dalším členovi rodiny a to o nějaké " ještěrce". Máme zimní zahradu a tam by terárko bylo moc krásné a zvíře by tam mělo hezké okolí. Má to ale své ALE ... V zimě není problém, topí se tam atd. Jenomže v létě je tam vážně vedro, cca až 55 stupňů. Dá se tam vydržet, ale bohužel si nejsem jistá, jestli by to zvířeti dělalo dobře. Takhle " na chcípnutí" je tam jen pokud je venku vedro... Takže jestli tady někdo zná zvíře, kterému by nevadily tyhle teploty, pište pište. Jen dopředu připomínám, že pavouky neberem :-) Díky moc Lucik

Moment, 55? To by vadilo i vetsine kytek! I sukulentni druhy, ne všechny, by s tím měly problém. Vážně 55? Pokud by tam bylo tak 35 a vlhké teplo, tak cokolivěk vyloženě tropického - bazouší, Gecka a pod., pokud vyšší, tak to musí být pouštní zimní zahrada, ne? :) Nebylo by řešením to zastínit? Třeba popínavé kytky z venku udělají hotové zázraky :)

VH